Haberler

Trafik Haftamız Kutlu Olsun.

Trafik Haftası nedeniyle törendeyiz. Tüm insanlığın trafik haftası kutlu olsun, trafik herzaman hayatımızda..

Sayın Teoman SANCARI ın Birliğimizi Ziyareti.

Chp Denizli Milletvekilimiz Sayın Teoman Sancar’a Nazik Ziyaretleri ve Güzel Temennileri İçin Birlik Yönetimi Adına Çok Teşekkür Ederiz.

Denizli Milletvekilimiz Sayın Cahit Özkan Birliğimize Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular.

Denizli Milletvekilimiz Sayın Cahit Özkan Birliğimize Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Odalar Birliğimizden Tüm Esnaflarımıza Hayırlı Cumalar,Bol Nasipler İNŞALLAH..

Denizli Akıl Çağı Okullarını Ziyaret Ettik.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut OĞUZ ,Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanım Sayın Köksal SEMERCİ ve Sayın Zorhan SANCAR ile Denizli AKIL ÇAĞI Okulları’nı Ziyarette Bulunduk. Verdikleri eğitimlerde başarılar dileriz.

Denizli Esob 2019 Yılı Olağanüstü Genel Kurulu Gerçekleştirildi.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 'nce 28/04/2019 Pazar günü yapılan Olağanüstü Genel Kurulu, adil bir seçim anlayışıyla ve güzel bir katılımla gerçekleştirilmiş olup, Esnaf Camiasında uzun yıllar hizmet veren, Denizli Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası - Denizli Umum Kefalet Koop. Başkanı Sn. Mehmet Ali ERBEĞİ, büyük bir oy çoğunluğu ile Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğim

Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örkiyi Ziyaret Ettik.

Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’ ye başkanlarımla beraber hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinde başarılar dileriz. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz. ( Not : Fotoğraflara GALERİ bölümünden ulaşabilirsiniz.)

Denizli Merkezefendi Belediyesi Başkanımız Şeniz Doğan ı Ziyaret Ettik.

Denizli Merkezefendi Belediyesi Başkanımız Şeniz Doğan , Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz ve Fatih Çoşkun’a yeni görevlerinde başarılar dileriz. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz. (Not : Fotoğraflara GALERİ bölümünden ulaşabilirsiniz.)

Denizli Büyükşehir Belediye Bşk. Sayın Osman ZOLAN ı Ziyaretimiz.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman ZOLAN a, Birliğimize bağlı Oda Başkanlarımızla beraber, Hayırlı Olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Başkanımızın misafirperverliğinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Başarı dolu görevler dileğiyle.. ( Not : Çekilmiş olan fotoğraflara GALERİ bölümünden ulaşabilirsiniz. )

26.02.2019 Tarihli Vergi Haftası Toplantısı

Her yıl  kutladığımız, Vergi Haftası'nı bu yılda gerçekleştirdik. 25 Şubat Pazartesi günü başlayan Vergi Haftasında, Gelir İdaresi Başkanı Sayın Hasan ÖZTAŞ Birliğimizi ziyaret etti. Vergi Haftası kapsamında yapılan toplantımız güzel bir katılımla gerçekleştirilmiştir.
 • Baskanın Mesajı

 • Hava Durumu

 • ILETISIM

  • Adres : 15 Mayıs mah. 832 Sk. Esnaf Sarayı No:2 K:4 Pamukkale/Denizli

   Tel      : 0258 242 71 76 - 77

   Fax     : 0258 242 71 78

   Mail     : desob20@hotmail.com

   Link     : denizliesob.org